Penzion Český Krumlov Pod Hrází
 
ADRESA Penzion Pod Hrází
Pod Hrází 576
Český Krumlov 38101
Česká Republika
Tel: +420-222 532 534
Pension-Cesky-Krumlov-Pod-Hrazi@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 10 m/s
Penzion Pod Hrází ubytování Český Krumlov Aktuální počasí skoro zataženo
Penzion Český Krumlov Pod Hrází - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Český Krumlov Pod Hrází - disponuje restauracíPenzion Český Krumlov Pod Hrází -  je k dispozici připojení na internetPenzion Český Krumlov Pod Hrází - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Český Krumlov Pod Hrází - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Český Krumlov Pod Hrází - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
Doporučte tyto stránky:

*** Penzion Pod Hrází / Český Krumlov

Penzion Pod hrází  na Horní Bráně nabízí ubytování rodinného typu v klidné části Českého Krumlova jen 10 min. od historického centra.

ubytování
Nabízíme ubytování ve 2 dvoulůžkových pokojích ,1 čtyřlůžkovém pokoji a apartmánu- 2 dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky.Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a WC. Prádelna s pračkou, lednice, TV, satelit, rychlovarná konvice. Parkování je možné před penzionem, 1 garáž.

restaurace
Bohaté snídaně se podávají v jídelně. Obědy a večeře  možné v restauraci,  která je 20m za penzionem.Večer lze posedět v pergole s krbem

vyžití
Český Krumlov nabízí široké spektrum vyžití v jakémkoliv období. Návštěvníci si přijdou na své jak v letních tak zimních měsících. Český Krumlov je v letních měsících ideální základnou pro výlety do širokého okolí. Krásná příroda, lesy, koupání v Lipenské přehradě, výlety po hradech a zámcích. Historické slavnosti, Mezinárodní hudební festival, Svatováclavské slavnosti, Otáčivé hlediště. V zimních měsících je při návštěvě hlavní výhoda, že město není tolik přeplněno turisty a je ideální pro romantické procházky lesem. Okolo Vánoc jsou na náměstí vánoční trhy a různé doprovodné kulturní akce s vánoční tématikou. Milovníci sportu mohou využít běžkařské tratě, lyžování na Kleti a v okolí Lipenska.